آموزش

 

سلامی پر از صفا و صمیمیت  برای شما آقایان با صفای ایرانی

شما که تو کل دنیا تک هستین و همتا ندارین.

واسه اینکه همیشه مورد قبول دیگران مخصوصاً همسرای مهربونتون باشین با ما همراه بشین تا صد نکته یاد بگیرین.(حالا همینا رو داشته باشین)

 

. یکی از نشانه های شخصیت محکم و ثابت این است که اگر یک کاری را شروع می کنید سعی کنید آنرا تمام کنید. یا کاری را اگر شروع می کنید به پایان برسانید و یا اگر می بینید نمی توانید انجامش دهید اصلاً آنرا شروع نکنید.

 

. قبل از اینکه بخواهید کاری را انجام دهید در مورد آن کار کاملاً فکر کنید و اگر فکر شما به تنهایی کافی نبود از کسانی که اهل فن هستند مشاوره بگیرید. هرگز فراموش نکنید که این همگان هستند که همه چیز را می دانند. هر فرد به تنهایی عقل کل نیست.

 

. سعی کنید همواره بشاش و پر انرژی باشید. همواره لبخند بر روی لب داشته باشید. کاری کنید که اطرافیانتان شما را به عنوان یک مرد خوش رو و با اخلاق بشناسند. این فکر که مرد باید خشن باشد تا ابهتش حفظ شود کاملاً فکر غلطی است. شما اگر خوش رو و مهربان باشید یک امتیاز بسیار بزرگ برای شما محسوب می شود. در این حالت شما بسیاری از اطرافیانتان را به طرف خود جلب می کنید.

 

. سعی کنید همواره خوش تیپ باشید. از لباسهای مناسب اندامتان استفاده کنید. همواره طوری لباس بپوشید که در شأن و منزلت شما باشد. این را همواره به یاد داشته باشیدکه لباس شما یکی از معیارهای ارزشگذاری در مورد شما محسوب می شود.

 

. اصلاً مرد با استقلال مالی معنا پیدا می کند. سعی کنید اگر کار می کنید در دخل و خرج خود حساب و کتاب داشته باشید. اگر هم فعلاً کاری در دست ندارید هرچه سریعتر دنبال یک کار مناسب با روحیه و شأن خود بگردید.

خوب حالا اگه خوندی نظز ندادی نامردی

  
نویسنده : s a ; ساعت ٧:۱۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳۸٥